Kdo jsem Rádia Odkazy Download Kontakt Sitemap Vinotéka Homepage

Domény na prodej
www.caslavsky.de
www.stodulky.com
www.suchdol.com

Cestopisy
Asie 2006/2007
Indie 2005
Thajsko 2004
Venezuela 2000

Zajímavé odkazy
PhDr. Michal Pehr
VK servis
Foto rozcestník
Zmrzlinové speciality
Svatební dorty
Mobilní telefony


- Novomanžel

Novomanžel, přestože ještě velmi zamilovaný, se nemohl dočkat, než půjde do města a vyrazí si se svými starými kamarády, říká své manželce: "Miláčku, hned se vrátím...". "Kam jdeš, miláčku...?", ptá se žena. "Jdu do baru moje lásko, dám si pivo." "Chceš pivo, miláčku?" otevřela chladničku a ukázala mu 25 různých druhů piva z 12 zemí: německé, holandské,japonské, slovenské, české... Manžel nevěděl co dělat, a jediné, co ho napadlo bylo "Ano, lásko moje ... ale v baru ... víš ...mají chlazené sklenice ..." Nedokončil ani větu, než ho žena přerušila : "Chceš vychlazenou sklenici, miláčku?" - a vyndala z mrazničky obrovskou pivní sklenici, zmrzlou tak, až jí začala přimrzat k ruce, když ji držela.

Manžel, trochu pobledlý, říká: "Ano, moje nejmilejší, ale v baru mají ty pečené chuťovky, ty jsou opravdu výborné...nebudu tam dlouho. Hned se vrátím. Slibuji. Dobře?"
"Chceš pečené chuťovky, cukroušku můj?" Otevřela troubu a vytáhla 15 plechů různých dobrot: kuřecí křidélka, prasátka v županu, kloboučky z hub, vepřové řezy atd.
"Ale, cukroušku... v baru ... víš ..ty nadávky, hrubé výrazy a to všechno..."

"Chceš neslušné výrazy, ty můj čumáčku? OK!... TU MÁŠ, VYPIJ SI TO POJEBANÉ PIVO V TOM TVÉM ZASRANÉM PŮLLITRÁKU A SNĚZ TY ZKURVENÉ CHUŤOVKY,PROTOŽE NEJDEŠ NIKAM ! DOŠLO TI TO, TY DEBILE ?!!!"

 

 

 

 Tomáš Kamm alias Slimák
Tomáš Kamm alias Slimák
cukrárna u elišky
3K Technology - profesionalni hosting